Zahradnický kapesní zavírací nůž GARDEN ŽABKA 801-NH-1
Kód produktu: 126615
Zkratka produktu: 801-NH-1
Popis produktu
Zahradnický kapesní zavírací nůž GARDEN ŽABKA 801-NH-1
Zahradnický nůž Žabka 801-NH-1 je tradiční nástroj s charakteristickou zahnutou čepelí. Čepel je vyrobena z kvalitní nerezové oceli 420 s tvrdostí 52-55 HRc.
Speciální tvar umožňuje čistý a hladký řez, který se u rostlin lépe hojí.
Rukojeť je vyrobena z odolného černého plastu s ergonomickým tvarováním pro pohodlný úchop.
Použití je ideální pro prořezávání stromků, vyřezávání nemocných větví, ošetřování okrasných keřů nebo i pro sběr bylinek a hub.
Klíčové vlastnosti nože:
- Čepel nerezová ocel 420 - zahnutá
- Ergonomicky tvarovaná rukojeť
- Oblíbený nástroj
Parametry
| Balení | Papírová krabička s eurozávěsem |
| Délka nože | 110 mm |
| Délka čepele | 70 mm |
| Šířka čepele | 22 mm |
| Tloušťka čepele | 2,6 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 420 |
| Tvrdost čepele | 52-55 HRc |
| Materiál držadla - střenek | plast |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | bez pouzdra |
| Hmotnost včetně obalu | 0,09 kg |
| Výrobce: | Mikov |