Vyhazovací zavírací nůž PREDATOR - paroh 241-DP-2
Kód produktu: V1806815
Zkratka produktu: 241-DP-2
Popis produktu
Vyhazovací zavírací nůž PREDATOR - paroh 241-DP-2
REKLAMNÍ VÝROBEK K INSPIRACI
- Text za pomlčkou
Parametry
| Délka nože | 120 mm |
| Délka čepele | 95 mm |
| Šířka čepele | 23 mm |
| Tloušťka čepele | 2,6 mm |
| Materiál čepele | PMC 27 - Damašková ocel |
| Tvrdost čepele | 57-60 HRc |
| Materiál držadla - střenek | paroh |
| Typ mechanismu | Automatický |
| Hmotnost včetně obalu | 0 kg |
| Výrobce: | Mikov |