Vyhazovací nůž PREDATOR - ocel N690 241-BRa-1 RAFFIR
Zkratka produktu: 241-BRa-1 RAFFIR
Barevné provedení
Popis produktu
Vyhazovací nůž PREDATOR - ocel N690 241-BRa-1 RAFFIR
Vyhazovací zavírací nůž značky Mikov je kvalitní nůž, jehož hlavní výhodou je, že se nůž dá rychle otevřít jednou rukou.
Čepel nože Predator 241-BRa-1 RAFFIR je vyrobena z vysoce kvalitní oceli Bőhler N690 s tvrdostí 57-60 HRc.
Střenka se vyrábí ve variantě:
- RAFFIR červený
- RAFFIR modrý
- RAFFIR světle zelený
Jedná se o nový materiál, který je odolný a příjemný do ruky. Její ergonomický tvar ve spojení s ostatními díly dává vyniknout nádhernému a propracovanému tvaru nože s doplňujícím názvem PREDATOR RAFFIR.
Klíčové vlastnosti nože:
- Vysoce kvalitní ocel Bőhler N690 s tvrdostí 57-60 HRc
- Nůž se dá otevírat jednou rukou (automatické vyhazování)
- Střenka je vyrobena z materiálu zvaného RAFFIR
- Kožené pouzdro v ceně
- Zavírací nůž Predator 241-BRa-1 RAFFIR je vyrobený z oceli Bőhler N690
- Tvrdost použité čepele je 57-60 HRc
- Střenka z kvalitního materiálu zvaného RAFFIR
- Střenka automatického nože je vyrobena z kvalitního materiálu zvaného RAFFIR, který zaručuje nejen příjemný a pevný úchop, ale zároveň brání sklouznutí ruky a poranění
Na přání zákazníka je možné vyrobit nůž PREDATOR i v levorukém provedení a na čepel je rovněž možné vygravírovat logo či nápis.
Luxusní kožené pouzdro - Vyhazovací zavírací nůž PREDATOR je vyráběný pouze v jednodílném provedení a je dodáván s luxusním koženým pouzdrem s poutkem na opasek.
Poškozené pero lze snadno vyměnit podle návodu ZDE.
Parametry
| Barevné provedení | modrá, červená, zelená světlá |
| Délka nože | 120 mm |
| Délka čepele | 95 mm |
| Šířka čepele | 23 mm |
| Tloušťka čepele | 2,6 mm |
| Materiál čepele | BÖHLER N690 |
| Tvrdost čepele | 57-60 HRc |
| Materiál držadla - střenek | RAFFIR |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | kožené pouzdro |
| Typ mechanismu | Automatický |
| Hmotnost včetně obalu | 0,22 kg |
| Výrobce: | Mikov |