Řeznický špalkový nůž CLASSIC 315-NH-20
Kód produktu: 128132
Zkratka produktu: 315-NH-20
Popis produktu
Řeznický špalkový nůž CLASSIC 315-NH-20
Řeznický nůž CLASSIC 315-NH-20 je špalkový nůž a je určen jak profesionálům, tak i těm, kteří s masem pracují jen občas. Tento nůž je navržen pro náročné úkoly v řeznictví i v domácí kuchyni. Primárně slouží k porcování větších kusů masa, stahování sádla z kůže a práci na řeznickém špalku. Díky svému tvaru je efektivní i pro krájení velkých plátků.
Materiál čepele
Čepel je vyrobena z kvalitní nerezové oceli 1.4116 (440A) s tvrdostí 55–58 HRc s vysokou řezivostí a otěruvzdorností osvědčenou pro výrobu řeznických a kuchyňských nožů.
Rukojeť
Je zasazena do plastové rukojeti, jejíž ergonomie umožňuje bezpečný a pohodlný úchop všemi prsty.
Klíčové vlastnosti nože:
- Čepel z nerezové oceli 440A - vysoká řezivost a otěruvzdornost
- Střenka z vysoce odolného plastu v ergonomickém tvaru pro pohodlný úchop, zdrsněný povrch zabraňující sklouznutí nože
- Certifikován pro styk s potravinami dle norem Evropské unie
Nůž je dodáván s ochranným návlekem na čepel.
Parametry
| Balení | Blistr s eurozávěsem |
| Délka nože | 330 mm |
| Délka čepele | 200 mm |
| Šířka čepele | 40 mm |
| Tloušťka čepele | 3 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 1.4116 |
| Tvrdost čepele | 55-58 HRc |
| Materiál držadla - střenek | plast |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | bez pouzdra |
| Hmotnost včetně obalu | 0,14 kg |
| Výrobce: | Mikov |