Řeznický píchací nůž LUX PROFI 28,8 cm – střenka palisandr 304-ND-15
Kód produktu: 128678
Zkratka produktu: 304-ND-15
Popis produktu
Řeznický píchací nůž LUX PROFI 28,8 cm – střenka palisandr 304-ND-15
Řeznický nůž LUX PROFI 319-ND-15 je profesionální řeznický nůž píchací a špikovací, univerzální na porcování masa, vhodný i jako univerzální nůž v kuchyni.
Čepel je vyrobena z kvalitní nerezové oceli 425 o tvrdosti 53-56 HRc, obsahující navíc legury Molybdenu a Vanadu, díky kterým má nůž vysokou řezivost a otěruvzdornost. Tato ocel je osvědčená pro výrobu řeznických a kuchyňských nožů.
Střenky jsou vyrobeny z palisandrového dřeva, které dodává noži luxusní vzhled, mají ergonomický tvar pro bezpečný úchyt. Střenky jsou spojené hliníkovými nýty.
Nůž je certifikován pro styk s potravinami dle norem Evropské unie.
Klíčové vlastnosti nože:
- Nerezová ocel 425 (53-56 HRc)
- Střenky z palisandrového dřeva - luxusní vzhled, ergonomický tvar
- Specializovaný nástroj - píchací a špikovací, na porcování masa
- Certifikát pro styk s potravinami
Parametry
| Balení | PVC obal |
| Délka nože | 288 mm |
| Délka čepele | 150 mm |
| Šířka čepele | 29 mm |
| Tloušťka čepele | 2,6 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 425 |
| Tvrdost čepele | 53-56 HRc |
| Materiál držadla - střenek | dřevo - brazilský palisandr |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | bez pouzdra |
| Hmotnost včetně obalu | 0,16 kg |
| Výrobce: | Mikov |