Řeznický píchací nůž CLASSIC 304-NH-18
Kód produktu: 128058
Zkratka produktu: 304-NH-18
Popis produktu
Řeznický píchací nůž CLASSIC 304-NH-18
Řeznický nůž CLASSIC 304-NH-18 je píchací nůž a je určen jak profesionálům, tak i těm, kteří s masem pracují jen občas. Díky svému speciálnímu tvaru se používá k porážce a vykrvování zvířat, lze ho použít i na porcování masa. Čepel je vyrobena z kvalitní nerezové oceli 1.4116 (440A) s tvrdostí 55–58 HRc s vysokou řezivostí a otěruvzdorností osvědčenou pro výrobu řeznických a kuchyňských nožů. Je zasazena do plastové rukojeti, jejíž ergonomie umožňuje bezpečný a pohodlný úchop všemi prsty.
Klíčové vlastnosti nože:
- Čepel nerezová ocel 440A - vysoká řezivost a otěruvzdornost
- Střenka vysoce odolný plast v ergonomickém tvaru pro pohodlný úchop, zdrsněný povrch, který zabraňuje sklouznutí nože
- Certifikován pro styk s potravinami dle norem Evropské unie
Nůž je dodáván s ochranným návlekem na čepel.
Parametry
| Balení | Blistr s eurozávěsem |
| Délka nože | 310 mm |
| Délka čepele | 180 mm |
| Šířka čepele | 26 mm |
| Tloušťka čepele | 3 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 1.4116 |
| Tvrdost čepele | 55-58 HRc |
| Materiál držadla - střenek | plast |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | bez pouzdra |
| Hmotnost včetně obalu | 0,1 kg |
| Výrobce: | Mikov |