Reklamní výrobek - Kapesní zavírací nůž RYBIČKA - classic
Kód produktu: V1806810
Zkratka produktu: 130-NZn-1-PDK1-PR
Popis produktu
Reklamní výrobek - Kapesní zavírací nůž RYBIČKA - classic
REKLAMNÍ VÝROBEK K INSPIRACI
- REKLAMNÍ VÝROBEK K INSPIRACI
Parametry
| Délka nože | 78 mm |
| Délka čepele | 55 mm |
| Šířka čepele | 11 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 420 |
| Tvrdost čepele | 53-55 HRc |
| Materiál držadla - střenek | zinek |
| Typ mechanismu | Zavírací |
| Hmotnost včetně obalu | 0 kg |
| Výrobce: | Mikov |