Reklamní výrobek - Kapesní zavírací nůž PRAKTIK 4dílný
Kód produktu: V1806805
Zkratka produktu: 115-NH-5A-PR
Popis produktu
Reklamní výrobek - Kapesní zavírací nůž PRAKTIK 4dílný
REKLAMNÍ VÝROBEK K INSPIRACI
- Vytvořte si vlastní design dle vašich představ
- Kvalitní materiály zajišťují dlouhou životnost
- Rychlá výroba a dodání přímo k vám
- Ideální pro firemní propagaci i osobní použití
Parametry
| Délka nože | 110 mm |
| Délka čepele | 90 mm |
| Šířka čepele | 15 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 420 |
| Tvrdost čepele | 53-55 HRc |
| Materiál držadla - střenek | plast |
| Hmotnost včetně obalu | 0 kg |
| Výrobce: | Mikov |