Reklamní výrobek - Bodák UTON AZ
Kód produktu: V1806797
Zkratka produktu: BODAK UTON AZ-PR
Popis produktu
Reklamní výrobek - Bodák UTON AZ
REKLAMNÍ VÝROBEK K INSPIRACI
- REKLAMNÍ
- VÝROBEK
- K
- INSPIRACI
Parametry
| Délka nože | 268 mm |
| Délka čepele | 158 mm |
| Šířka čepele | 24 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 420 |
| Tvrdost čepele | 53-55 HRc |
| Materiál držadla - střenek | tvrzená pryž |
| Hmotnost včetně obalu | 0 kg |
| Výrobce: | Mikov |