Připínáčky barevné Mikov 224
Zkratka produktu: 224 EZ připínáček bílý
Barevné provedení
Popis produktu
Připínáčky barevné Mikov 224
Připínáčky MIKOV jsou praktický kancelářský doplněk. Připínáčky je možné použít nejenom v domácnosti a kanceláři. Balení obsahuje připínáčků: 100 ks, 350 ks.
Klíčové vlastnosti připínáčků:
- Potažené barevným plastem
- Univerzální použití - kancelář, domácnost, škola
- Praktické balení v krabičce - snadné skladování a dávkování
Parametry
| Balení | Plastová krabička s eurozávěsem |
| Kusů v balení | 100 ks |
| Barevné provedení | modrá, červená, bílá, žlutá, zelená |
| Délka hřebíku | 8 mm |
| Průměr hřebíku | 10 mm |
| Průměr | 10 mm |
| Hmotnost včetně obalu | 0,05 kg |
| Výrobce: | Mikov |