Ocílka LUX PROFI - držadlo palisandr 899-OD-25
Kód produktu: V1502424
Zkratka produktu: 899-OD-25
Popis produktu
Ocílka LUX PROFI - držadlo palisandr 899-OD-25
Ocílka
LUX PROFI je vhodná pro broušení běžných kuchyňských a řeznických nožů. Skládá se z čepele ocílky, kroužku a dřevěného držadla. Kvalitní ocílka je vyrobena z materiálu 19421 s tvrdochromovou úpravou pro zlepšení vlastností ocílky s tvrdostí 56-58 HRc. Rukojeť je vyrobena z kvalitního palisandrového dřeva s kroužkem pro zavěšení a má jedinečný tvar, pro komfortní a bezpečné využití.
Klíčové vlastnosti ocílky:
- Materiál čepele 19421
- Povrchová úprava pro zlepšení vlastností s tvrdostí 56-58 HRc
- Délka pracovní části je 25 cm
- Průřez oválný
- Rukojeť z palisandrového dřeva s kroužkem
- Certifikována pro styk s potravinami dle norem EU
- Snadná údržba
Údržba a doporučení:
Ocílka je doporučována pro udržování ostří. Po použití umýt a osušit. Ocílku nelze mýt v myčce na nádobí.
Parametry
| Délka nože | 390 mm |
| Délka čepele | 250 mm |
| Šířka čepele | 9 mm |
| Materiál čepele | ocel 19421 |
| Tvrdost čepele | 56-58 HRc |
| Materiál držadla - střenek | dřevo |
| Počet dílů nože | 1 |
| Hmotnost včetně obalu | 0,45 kg |
| Výrobce: | Mikov |