Nůž s pevnou čepelí LIST barevný 725
Zkratka produktu: 725-B-18
Barevné provedení
Popis produktu
Nůž s pevnou čepelí LIST barevný 725
Nůž LIST
Je elegantní nůž s pevnou čepelí, na který se můžete spolehnout v jakékoli situaci. Charakterizují ho ladné linky a neotřelý design. Pro svou praktičnost, kompaktní rozměry a elegantní vzhled najde využití jak ve městě, tak i při toulkách divočinou.
Příkladem využití může být:
- táboření
- krájení potravin
Kombinace samosvorného pouzdra a paracordu nabízí celou řadu variant nošení. Díky nízké váze nože, pouhých 65 g, o něm téměř nebudete vědět.
K noži LIST lze dokoupit příslušenství dle naší nabídky. Nůž se vyrábí v barvách: stonewash, šedá, oranžová, modrá.
Klíčové vlastnosti nože:
- Nerezová ocel Böhler N690 s tvrdostí 57-60 HRc
- Bez střenek
- Nízká váha
- Kydexové pouzdro a paracord
- Možnost dokoupit příslušenství
Počet funkcí: 1
Parametry
| Barevné provedení | modrá, oranžová, šedá |
| Délka nože | 180 mm |
| Délka čepele | 75 mm |
| Šířka čepele | 37 mm |
| Tloušťka čepele | 3,5 mm |
| Materiál čepele | BÖHLER N690 |
| Tvrdost čepele | 57-60 HRc |
| Povrchová úprava čepele | CERAKOTE BLUE, CERAKOTE GREY, CERAKOTE ORANGE |
| Materiál držadla - střenek | bez střenky |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | KYDEX |
| Hmotnost včetně obalu | 0,18 kg |
| Výrobce: | Mikov |