Nůž BOBUN - IMINT Pardubice
Kód produktu: V2110040
Popis produktu
Nůž BOBUN - IMINT Pardubice
Bojový a univerzální nůž BOBUN byl navržen jako univerzální nástroj do lesa pro vojáky a není standardně určen pro širokou veřejnost. Je vyráběn pouze pro specifickou jednotku IMINT z Pardubic, což z něj činí poměrně exkluzivní záležitost.
Klíčové vlastnosti nože:
- Čepel nerezová ocel 420 (53-56 HRc)
- Držadlo kůže
- Kožené pouzdro
Nůž není určený pro širokou veřejnost.
Parametry
| Délka nože | 283 mm |
| Délka čepele | 157 mm |
| Šířka čepele | 33,7 mm |
| Tloušťka čepele | 5 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 420 |
| Tvrdost čepele | 53-56 HRc |
| Povrchová úprava čepele | DLC |
| Materiál držadla - střenek | kožené kroužky |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | kožené pouzdro |
| Hmotnost včetně obalu | 0,41 kg |
| Výrobce: | Mikov |