Nůž BISON 2
Kód produktu: V2109035
Popis produktu
Nůž BISON 2
Nůž BISON 2
BISON 2 je bojový nůž určený výhradně pro příslušníky jednotky Bezpečnostní informační služby (BIS). Čepel je vyrobena z velmi kvalitní nerezové oceli Bőhler N690 s tvrdostí 58-60 HRc. Držadlo je vyrobeno z materiálu G10.
Klíčové vlastnosti nože:
- Čepel nerezová ocel Bőhler N690
- Držadlo G10
- Kydexové pouzdro
Nůž není určen široké veřejnosti.
Parametry
| Délka nože | 245 mm |
| Délka čepele | 130 mm |
| Šířka čepele | 30 mm |
| Tloušťka čepele | 4,8 mm |
| Materiál čepele | BÖHLER N690 |
| Tvrdost čepele | 58-60 HRc |
| Povrchová úprava čepele | DLC |
| Materiál držadla - střenek | G10 |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | KYDEX |
| Hmotnost včetně obalu | 0,17 kg |
| Výrobce: | Mikov |