Magnety Mikov 851 - barevné 13 mm - 8 ks
Zkratka produktu: 851/13 magnety bílé, 8 ks
Barevné provedení
Popis produktu
Magnety Mikov 851 - barevné 13 mm - 8 ks
Kulaté magnety MIKOV v barevném plastu slouží jako pomůcka ve školách, v kanceláři a domácnosti. Magnety lze použít pro připevňování dokumentů na magnetické tabule, ledničky, na kovové tabule a regály, kdy chceme mít vše důležité na očích. Průměr magnetu je 13 mm. Baleno v praktickém sáčku.
Balení obsahuje 8 magnetů v barvě: bílá, žlutá, červená, zelená, modrá, černá.
Klíčové vlastnosti magnetů:
- Kulatý tvar
- Univerzální použití – kancelář, domácnost, škola
- Praktické balení v sáčku – snadné skladování
Parametry
| Balení | Sáček |
| Kusů v balení | 8 ks |
| Barevné provedení | černá, modrá, červená, bílá, žlutá, zelená |
| Tloušťka spony | 0 mm |
| Průměr hřebíku | 13 mm |
| Průměr | 13 mm |
| Hmotnost včetně obalu | 0,01 kg |
| Výrobce: | Mikov |