Lovecký nůž VENADO
Zkratka produktu: 376-NH-6
Provedení
Popis produktu
Lovecký nůž VENADO
Lovecká dýka VENADO (Venado znamená španělsky jelen) je tradiční a oblíbený český nůž, známý pro svůj výborný poměr ceny a kvality a má z těchto nožů nejdelší tradici. Vyrábí se již několik desetiletí a tuto loveckou dýku vlastnil každý lovec, skaut nebo tramp. Robustní čepel je vyrobena z nerezové oceli 425 s tvrdostí 53-56 HRc. Rukojeť je velmi zdařilou imitací jeleního parohu. Dýka Venado je vhodná pro lov, táboření, turistiku a další outdoorové aktivity. Kožené pouzdro v ceně.
Klíčové vlastnosti nože:
- Čepel nerezová ocel 425
- Rukojeť imitace parohu
- Záštita a zadní kování pro ochranu rukou
- Kožené pouzdro
Parametry
| Délka nože | 248 mm |
| Délka čepele | 138 mm |
| Šířka čepele | 25 mm |
| Tloušťka čepele | 2,7 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 425 |
| Tvrdost čepele | 52-55 HRc, 53-56 HRc |
| Materiál držadla - střenek | plast |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | kožené pouzdro |
| Provedení | bez pilky, s pilkou |
| Hmotnost včetně obalu | 0,12 kg |
| Výrobce: | Mikov |