Lovecký nůž TAIGA 369
Zkratka produktu: 369-NP-3
Materiál střenky
Popis produktu
Lovecký nůž TAIGA 369
Lovecká dýka TAIGA je velmi oblíbená dýka, která svým originálním tvarem nabízí pro svého majitele všestranné využití jak pro volný čas, tak pro lov, táboření.
Čepel dýky je opatřena páracím háčkem a je vyrobena z kvalitní nerezové oceli 420 s tvrdostí 53-56 HRc. Střenky se vyrábí ve variantě: jelení paroh, buvolí roh. TAIGA je standardně dodávána s koženým pouzdrem.
Klíčové vlastnosti nože:
- Nerezová ocel 420 (53-56 HRc)
- Pilka a párák
- Kožené pouzdro - praktické pro přenášení i skladování
Parametry
| Délka nože | 215 mm |
| Délka čepele | 100 mm |
| Šířka čepele | 30 mm |
| Tloušťka čepele | 3,8 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 420 |
| Tvrdost čepele | 53-56 HRc |
| Materiál držadla - střenek | paroh, buvolí roh |
| Počet dílů nože | 3 |
| Pouzdro | kožené pouzdro |
| Hmotnost včetně obalu | 0,27 kg |
| Výrobce: | Mikov |