Lovecký nůž LONGORNNN - střenka paroh 390-NP-1
Kód produktu: 122218
Zkratka produktu: 390-NP-1
Popis produktu
Lovecký nůž LONGORNNN - střenka paroh 390-NP-1
Lovecká dýka LONGORN
Je tradiční nůž s pevnou čepelí, který ve své konstrukci vychází z osvědčeného armádního nože UTON. Tento model kombinuje funkční vojenský design s estetickými prvky vhodnými pro myslivost a pobyt v přírodě.
Čepel dýky je vyrobena z kvalitní nerezové oceli 420 s tvrdostí 53-56 HRc. Hřbet čepele je opatřen vroubkováním pro pevné opření palce. Rukojeť je zhotovena z pravého jeleního parohu, má kónický (kuželovitý) tvar, což dává každému kusu unikátní vzhled. Nůž je vybaven záštitou, která brání sklouznutí ruky na ostří. Součástí je ručně šité kožené pouzdro.
Klíčové vlastnosti:
- Čepel nerezová ocel 420 - na hřbetu vroubkování
- Rukojeť jelení paroh
- Záštita
- Kožené pouzdro
Parametry
| Délka nože | 270 mm |
| Délka čepele | 140 mm |
| Šířka čepele | 24 mm |
| Tloušťka čepele | 3,6 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 420 |
| Tvrdost čepele | 53-56 HRc |
| Materiál držadla - střenek | paroh |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | kožené pouzdro |
| Hmotnost včetně obalu | 0,26 kg |
| Výrobce: | Mikov |