Lovecký nůž KING TESÁK 701-NP-30
Kód produktu: 124156
Zkratka produktu: 701-NP-30
Popis produktu
Lovecký nůž KING TESÁK 701-NP-30
Lovecká dýka 701 s názvem KING je luxusní pasovací tesák určený pro slavnostní ceremoniály, jako je přijímání nových členů do mysliveckých spolků. Čepel je vyrobena z kvalitní nerezové oceli typ 420 s tvrdostí 52-55HRc. Držadlo dýky KING je z pravého jeleního parohu a má ergonomický tvar. Záštita a zadní kování jsou bohatě zdobeny. Dýka je standardně dodávána s koženým pouzdrem.
Klíčové vlastnosti:
- Čepel nerezová ocel 420
- Držadlo jelení paroh
- Záštita a zadní kování
- Kožené pouzdro
Parametry
| Délka nože | 440 mm |
| Délka čepele | 308 mm |
| Šířka čepele | 31 mm |
| Tloušťka čepele | 3,6 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 420 |
| Tvrdost čepele | 52-55 HRc |
| Materiál držadla - střenek | paroh |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | kožené pouzdro |
| Hmotnost včetně obalu | 0,48 kg |
| Výrobce: | Mikov |