Kukri nůž GURU 395-NG-29
Kód produktu: V703230
Zkratka produktu: 395-NG-29
Popis produktu
Kukri nůž GURU 395-NG-29
Nůž GURU je robustní nástroj připomínající tvarem menší mačetu nebo kukri, určený pro outdoorové aktivity a volný čas. Čepel je vyrobená z kvalitní nerezové oceli typ 420 s tvrdostí 52-55 HRc.
Rukojeť je vyrobená z tvrzené pryže známé z nožů UTON. Nůž GURU je standardně dodáván s koženým pouzdrem.
Klíčové vlastnosti nože:
- Všestrannost: Díky zaoblenému tvaru a robustní čepeli slouží jako pomocník při táboření.
- Ergonomie: Rukojeť z tvrzené pryže zajišťuje bezpečný a pohodlný úchop i v mokru.
- Kožené pouzdro
Parametry
| Délka nože | 408 mm |
| Délka čepele | 280 mm |
| Šířka čepele | 53 mm |
| Tloušťka čepele | 4,4 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 420 |
| Tvrdost čepele | 52-55 HRc |
| Materiál držadla - střenek | tvrzená pryž |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | kožené pouzdro |
| Hmotnost včetně obalu | 0,61 kg |
| Výrobce: | Mikov |