Kuchyňský vykosťovací nůž RUBY 402-ND-18
Kód produktu: V1811884
Zkratka produktu: 402-ND-18
Popis produktu
Kuchyňský vykosťovací nůž RUBY 402-ND-18
Vykošťovací nůž RUBY 402-ND-18 je výborným společníkem do každé domácnosti a restauračního provozu. Vyřezávací, špikovací nebo nakrajovací nůž je ve své podstatě univerzální kuchyňský nůž pro jakékoliv použití a patří v kuchyni mezi nejpoužívanější nůž.
Kvalita čepele je vyrobena z martenzitické korozivzdorné oceli DIN 1.4116 (dovoz SRN) s tvrdostí 55 HRc a zasazena do dřevěného držadla.
Držadlo je dokonale ergonomické a je našimi konstruktéry a designéry navrženo tak, aby s nožem umožnilo pohodlnou práci. Díky preciznímu zpracování držadlo s čepelí dokonale lícuje, proto nedává žádný prostor nečistotám a choroboplodným bakteriím.
Bezpečnost Čepel je opatřena kováním chránícím prsty při krájení. Používání kuchyňských nožů RUBY je při dodržení základních pravidel manipulace s ostrými předměty a hygieny komfortní a bezpečné.
Vhodnost použití Nůž RUBY je vhodný pro každodenní používání a odolný proti korozi.
Klíčové vlastnosti nože:
- Čepel ocel DIN 1.4116 (55 HRc)
- Ergonomický tvar držadla vyvinutý speciálně pro tyto nože
- Přední kování chrání prsty před poraněním
- Zadní kování chrání nůž před poškozením
Počet funkcí: 1.
Parametry
| Balení | Dárková kazeta s magnetem |
| Kusů v balení | 1 ks |
| Délka nože | 307 mm |
| Délka čepele | 180 mm |
| Šířka čepele | 20 mm |
| Tloušťka čepele | 2,5 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 1.4116 |
| Tvrdost čepele | 55 HRc |
| Materiál držadla - střenek | dřevo |
| Pouzdro | bez pouzdra |
| Hmotnost včetně obalu | 0,39 kg |
| Výrobce: | Mikov |