Kuchyňský nůž Santoku CLASSIC 74-NH-16
Kód produktu: V2010107
Zkratka produktu: 74-NH-16
Popis produktu
Kuchyňský nůž Santoku CLASSIC 74-NH-16
Kuchyňský nůž CLASSIC 74-NH-16
je určen na pohodlné porcování a plátkování masa, masných výrobků, uzeniny, zeleniny a ovoce. Jeho tvar je osvědčen z asijské kuchyně, kde patří k nejpoužívanějším nožům. Nůž má čepel 165 mm dlouhou, dolnošpičatého tvaru se spodním výbrusem a je zhotovená z kvalitní nerezové oceli 420 o tvrdosti 53-55 HRc. Držadlo je vyrobeno z odolného polypropylenu (PP), má ergonomický tvar pro pohodlné a bezpečné držení a je zdrsněné. Toto zdrsnění a výstupky na přední a zadní straně brání sklouznutí ruky a následnému poranění. Kuchyňský nůž lze mýt v myčce na nádobí. Každá výrobní dávka-šarže je z důvodu hlídání vysoké kvality výroby opatřena speciálním ID.
Klíčové vlastnosti nože:
- Nerezová ocel 420 (53-55 HRc)
- Držadlo z odolného plastu
- Ergonomický tvar - pohodlné a bezpečné držení
- Lze mýt v myčce na nádobí
Parametry
| Balení | Blistr s eurozávěsem |
| Délka nože | 280 mm |
| Délka čepele | 160 mm |
| Šířka čepele | 42 mm |
| Tloušťka čepele | 1,8 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 420 |
| Tvrdost čepele | 53-55 HRc |
| Materiál držadla - střenek | plast |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | bez pouzdra |
| Hmotnost včetně obalu | 0,12 kg |
| Výrobce: | Mikov |