Kuchyňský loupací nůž CLASSIC 52-NH-8
Kód produktu: 120063
Zkratka produktu: 52-NH-8
Popis produktu
Kuchyňský loupací nůž CLASSIC 52-NH-8
Kuchyňský nůž CLASSIC 52-NH-8 je určen k loupání ovoce a zeleniny, ale dá se použít i na krájení bylinek, uzeniny a zeleniny. Špičku nože lze využít při odstranění různých nečistot na zelenině, nebo naříznutí slupek na citrusových plodech. Nůž má čepel 90 mm dlouhou, zahnutého tvaru se spodním výbrusem a je zhotovená z kvalitní nerezové oceli 420 o tvrdosti 53-55 HRc. Držadlo je vyrobeno z odolného polypropylenu (PP), má ergonomický tvar pro pohodlné a bezpečné držení a je zdrsněné. Toto zdrsnění a výstupky na přední a zadní straně brání sklouznutí ruky a následnému poranění. Kuchyňský nůž lze mýt v myčce na nádobí. Každá výrobní dávka-šarže je z důvodu hlídání vysoké kvality výroby opatřena speciálním ID.
Klíčové vlastnosti nože:
- Nerezová ocel 420 (53-55 HRc)
- Držadlo z odolného plastu
- Ergonomický tvar pro pohodlné a bezpečné držení
- Lze mýt v myčce na nádobí
Parametry
| Barevné provedení | černá |
| Délka nože | 200 mm |
| Délka čepele | 90 mm |
| Šířka čepele | 20 mm |
| Tloušťka čepele | 1,2 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 420 |
| Tvrdost čepele | 53-55 HRc |
| Materiál držadla - střenek | plast |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | bez pouzdra |
| Hmotnost včetně obalu | 0,04 kg |
| Výrobce: | Mikov |