Kuchyňský kuchařský nůž CLASSIC 73-NH-21
Kód produktu: 122556
Zkratka produktu: 73-NH-21
Popis produktu
Kuchyňský kuchařský nůž CLASSIC 73-NH-21
Kuchyňský nůž CLASSIC 73-NH-21 má v kuchyni všeobecné využití. Dokáže krájet maso na plátky, nakrájí zeleninu, byliny, uzeninu a jiné masné výrobky. Patří k nejoblíbenějším pomocníkům v kuchyni.
Nůž má čepel 210 mm dlouhou, středošpičatého tvaru se spodním výbrusem a je zhotovená z kvalitní nerezové oceli 420 o tvrdosti 53-55 HRc. Držadlo je vyrobeno z odolného polypropylenu (PP), má ergonomický tvar pro pohodlné a bezpečné držení a je zdrsněné. Toto zdrsnění a výstupky na přední a zadní straně brání sklouznutí ruky a následnému poranění. Kuchyňský nůž lze mýt v myčce na nádobí.
Každá výrobní dávka-šarže je z důvodu hlídání vysoké kvality výroby opatřena speciálním ID.
Klíčové vlastnosti nože:
- Nerezová ocel 420 (53-55 HRc)
- Držadlo z odolného plastu
- Ergonomický tvar - pohodlné a bezpečné držení
- Lze mýt v myčce na nádobí
Parametry
| Délka nože | 330 mm |
| Délka čepele | 205 mm |
| Šířka čepele | 45 mm |
| Tloušťka čepele | 1,5 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 420 |
| Tvrdost čepele | 53-55 HRc |
| Materiál držadla - střenek | plast |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | bez pouzdra |
| Hmotnost včetně obalu | 0,23 kg |
| Výrobce: | Mikov |