Kapesní zavírací nůž ZERO 1dílný 121-OK-1
Kód produktu: V1608444
Zkratka produktu: 121-OK-1
Popis produktu
Kapesní zavírací nůž ZERO 1dílný 121-OK-1
Kapesní zavírací nůž Zero se vyznačuje zajímavým vzhledem, který každého zaujme.
Čepel nože je vyrobena z kvalitní uhlíkové oceli 12071 s tvrdostí 55-58 HRc.
Pojistka linerlock zabraňuje nechtěnému uzavření čepele.
Střenka je vyrobena z poniklované uhlíkové oceli.
Příklady využití práce na zahradě nebo v domácnosti.
Klíčové vlastnosti nože:
- Čepel z uhlíkové oceli 12071
- Pojistka linerlock
- Střenka poniklovaná uhlíková ocel
- Karabinka
Počet funkcí: 2.
Vybavení: Čepel. Baleno v PVC pouzdře.
Parametry
| Balení | PVC obal |
| Délka nože | 100 mm |
| Délka čepele | 80 mm |
| Šířka čepele | 12 mm |
| Tloušťka čepele | 1,8 mm |
| Materiál čepele | uhlíková ocel 12 071 |
| Tvrdost čepele | 55-58 HRc |
| Materiál držadla - střenek | poniklovaná ocel |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | bez pouzdra |
| Typ pojistky | linerlock |
| Hmotnost včetně obalu | 0,07 kg |
| Výrobce: | Mikov |