Kapesní zavírací nůž RYBIČKA zdobená
Zkratka produktu: 130-NZn-1
Provedení
Popis produktu
Kapesní zavírací nůž RYBIČKA zdobená
Rybička
s ozdobným motivem patří mezi klasické kapesní zavírací nože. Střenky jsou potištěné technologií UV LED tisku a proto je zařazena do kategorie dekorativních předmětů.
Čepel
je vyrobena z kvalitní nerezové oceli typ 420 s tvrdostí 52-55 HRc. Střenky nože jsou vyrobeny ze zinkové slitiny. Rybička je vložena do plechové dárkové krabičky PDK1 a je opatřena ozdobnou karabinkou.
Střenky v provedení: CLOWN, PRINCESS, PINK, ICE, DALMATIN, CAMOUFLAGE, FIRE, DORRIS.
Klíčové vlastnosti nože:
- Čepel z nerezové oceli 420
- Střenky ze zinkové slitiny potištěné UV LED tiskem
- karabinka
- dárková krabička
Upozornění: Při nevhodném zacházení s nožem může dojít k poškrábání nebo oloupání potištěné plochy.
Parametry
| Balení | Dárková plechová krabička |
| Délka nože | 78 mm |
| Délka čepele | 55 mm |
| Šířka čepele | 11 mm |
| Tloušťka čepele | 1,3 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 420 |
| Tvrdost čepele | 52-55 HRc |
| Materiál držadla - střenek | zinek |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | bez pouzdra |
| Typ mechanismu | Zavírací |
| Provedení | Camouflage, Clown, Dalmatin, Dorris, Fire, Ice, Pink, Princess |
| Hmotnost včetně obalu | 0,07 kg |
| Výrobce: | Mikov |