Kapesní nůž MINI 209-NH-1
Kód produktu: 120725
Zkratka produktu: 209-NH-1
Popis produktu
Kapesní nůž MINI 209-NH-1
Vybavení: br>Čepel
Detail:
- čepel nože z kvalitní nerezové oceli 420 o tvrdosti 52-55 HRc
- elegantní střenka z odolného plastu
Počet funkcí: 1
Parametry
| Balení | PVC obal |
| Délka nože | 65 mm |
| Délka čepele | 45 mm |
| Šířka čepele | 6 mm |
| Tloušťka čepele | 1,25 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 420 |
| Tvrdost čepele | 52-55 HRc |
| Materiál držadla - střenek | plast |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | bez pouzdra |
| Hmotnost včetně obalu | 0,01 kg |
| Výrobce: | Mikov |