Finský nůž FANG 386-NH-4
Kód produktu: 120485
Zkratka produktu: 386-NH-4
Popis produktu
Finský nůž FANG 386-NH-4
Lovecká a outdoorová dýka FANG je velmi oblíbená mezi lovci a turisty. Čepel má tradiční tvar zavazáku (nůž na zápich), který je velmi ostrý, ideální pro přesné krájení. Čepel je vyrobena z kvalitní nerezové oceli 420 s tvrdostí 50-54 HRc. Proti zranění chrání ruku integrovaná záštita. Rukojeť je vyrobena z odolného tvrzeného plastu, což zajišťuje pohodlný úchop. Nůž je dodáván s dvoudílným koženým pouzdrem, které se skládá z toulce a závěsného dílu na opasek, což usnadňuje přenášení.
Klíčové vlastnosti nože:
- Čepel nerezová ocel 420 - tvar zavazáku
- Vysoká ostrost - dutý výbrus
- Rukojeť z plastu - pohodlný úchop
- Kožené pouzdro - dvoudílné
Parametry
| Barevné provedení | černá |
| Délka nože | 205 mm |
| Délka čepele | 105 mm |
| Šířka čepele | 20 mm |
| Tloušťka čepele | 3,7 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 420 |
| Tvrdost čepele | 50-54 HRc |
| Materiál držadla - střenek | plast |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | kožené pouzdro |
| Hmotnost včetně obalu | 0,15 kg |
| Výrobce: | Mikov |