Elektrikářský kapesní zavírací nůž MASTER RADIUS 4dílný 336-NH-4/R
Kód produktu: 127480
Zkratka produktu: 336-NH-4/R
Popis produktu
Elektrikářský kapesní zavírací nůž MASTER RADIUS 4dílný 336-NH-4/R
Elektrikářský nůž 336-NH-4 Radius představuje profesionální nástroj určený pro specifické potřeby elektrotechniků, montérů a řemeslníků. Tento model je specifický svým zahnutým ostřím (rádiusem), které je ideální pro odizolování kabelů a řezání tahem.
Klíčové vlastnosti nože:
- Čepel nerezová ocel 420 (53-55 HRc)
- Střenky kvalitní odolný plast
Hlavní čepel slouží k řezání či porcování materiálů jako např. izolace, plasty, dřevěné materiály, slabší vodiče. Možno použít i na svačinu.
Malá čepel má specifický srpovitý tvar. Tento "rádius" umožňuje bezpečné a efektivní prořezávání izolace kabelů bez rizika poškození vnitřních vodičů. Zahnuté ostří se do materiálu zakousne rovnoměrněji než rovná čepel.
Třetí díl je plochý šroubovák s výřezy na stažení již naříznutých vodičů.
Další díl je otevírač lahví s bodcem, kterým lze snadno označit nebo propíchnout materiály jako jsou plast, kůže, papír.
Parametry
| Balení | PVC obal |
| Délka nože | 100 mm |
| Délka čepele | 75 mm |
| Šířka čepele | 13 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 420 |
| Tvrdost čepele | 52-55 HRc |
| Materiál držadla - střenek | plast |
| Počet dílů nože | 4 |
| Pouzdro | bez pouzdra |
| Hmotnost včetně obalu | 0,1 kg |
| Výrobce: | Mikov |