Elektrikářský kapesní zavírací nůž MASTER 1dílný 336-NH-4
Kód produktu: 128033
Zkratka produktu: 336-NH-4
Popis produktu
Elektrikářský kapesní zavírací nůž MASTER 1dílný 336-NH-4
Elektrikářský nůž 336-NH-1 je nepostradatelným pomocníkem pro každého řemeslníka i domácího kutila. Tento nůž je specificky navržen pro bezpečnou a efektivní práci s kabely a elektroinstalací.
Klíčové vlastnosti nože:
- Čepel z nerezové oceli 420 (52-55 HRc) – je vybavena speciálními výřezy (drážkami) pro snadné a bezpečné odizolování vodičů různých průměrů
- Začišťování – odstraňování otřepů na plastových trubkách nebo krabicích
- Střenky z velmi odolného plastu
Parametry
| Balení | PVC obal |
| Délka nože | 100 mm |
| Délka čepele | 75 mm |
| Šířka čepele | 13 mm |
| Tloušťka čepele | 1,8 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 420 |
| Tvrdost čepele | 52-55 HRc |
| Materiál držadla - střenek | plast |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | bez pouzdra |
| Hmotnost včetně obalu | 0,05 kg |
| Výrobce: | Mikov |