CLASSIC Řeznický nůž 28 cm
Kód produktu: 121210
Zkratka produktu: Řeznické nože
Popis produktu
CLASSIC Řeznický nůž 28 cm
Porcovací nůž 307-NH-15 je určen jak profesionálům, tak i těm, kteří s masem pracují jen občas.
Využití:
- určený k porcování již vykostěného masa
Vlastnosti čepele:
- Kvalitní čepel s logem Mikov vyrobena z nerezové oceli 420
- Tvrdost 53 – 56 HRc
- Vysoká řezivost a otěruvzdornost
- Osvědčená pro výrobu řeznických a kuchyňských nožů
Rukojeť:
- Vyrobena z plastu
- Ergonomická, umožňuje bezpečný a pohodlný úchop všemi prsty
Certifikace:
- Nůž je certifikován pro styk s potravinami dle norem Evropské unie
Parametry
| Délka nože | 280 mm |
| Délka čepele | 150 mm |
| Šířka čepele | 26 mm |
| Tloušťka čepele | 3 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 420 |
| Tvrdost čepele | 53-56 HRc HRc |
| Materiál držadla - střenek | plast |
| Počet dílů nože | 1 |
| Hmotnost včetně obalu | 0 kg |