Čalounické spony Narex 338/04 - 12,80 x 4 mm
Zkratka produktu: 338/04 M čalounické spony
Kusů v balení
Popis produktu
Čalounické spony Narex 338/04 - 12,80 x 4 mm
Čalounické spony NAREX jsou určené pro elektrické a pneumatické sponkovačky a hodí se pro široké spektrum montážních a řemeslných prací. Díky rozměrům 12,8 mm (šířka), 0,87 mm (tloušťka drátu) a 4 mm délce jsou vhodné pro pevné a rychlé spojování materiálů při každodenním použití. Využijete je při čalounických pracích, dekoračních instalacích, při montáži fólií i průmyslové výrobě nábytku. Spony jsou kompatibilní se sponkovačkami všech běžných značek (při dodržení podporovaného typu/rozměru v daném stroji). Balení obsahuje kusů: 15 200, 66 000.
Klíčové vlastnosti sponek:
- Pro elektrické a pneumatické sponkovačky - univerzální použití
- Rozměry spojovače: 12,8 mm šířka, 0,87 mm drát, 4 mm délka
- Všestranné využití - čalounění, dekorace, fólie, průmyslová výroba nábytku
- Vhodné i pro běžné značky sponkovaček - důležité je shodné provedení a rozměr
Parametry
| Balení | Karton - průmyslové balení |
| Kusů v balení | 15200 ks, 66000 ks |
| Typ mechanismu | pneumatický mechanismus |
| Délka spony | 4 mm |
| Šířka spony | 12.8 mm |
| Tloušťka spony | 0.87 mm |
| Hmotnost včetně obalu | 1,07 kg |
| Výrobce: | Narex |