Bodák UTON AZ DIVER
Kód produktu: V709253
Popis produktu
Bodák UTON AZ DIVER
UTON AZ
Popis:
bodák DIVER je prodlouženou verzí klasického armádního nože UTON vzor 75. Primárně se jedná o útočný nůž, ne o standardní bodák pro nasazení na pušku. Čepel nože je vyrobena z kvalitní nerezové oceli typ 420 s tvrdostí 53-55 HRc, délkou 158 mm a má klínový výbrus. Držadlo dýky je vyrobeno z tvrzené pryže, která svou přilnavostí k dlani zabraňuje snadnému sklouznutí. Má otvor pro uchycení příslušenství (pilka, pilník, bodec) a zajišťovací otvor pro šňůru kolíčkem. Bodák je dodáván včetně koženého pouzdra a příslušenství.
Klíčové vlastnosti bodáku:
- Čepel nerezová ocel 420 - klínový výbrus
- Držadlo tvrzená pryž - otvor pro příslušenství
- Kožené pouzdro
- Příslušenství
Další informace:
Nůž je robustní a funkční nástroj určený pro použití v náročných podmínkách, jak pro vojenské, tak i outdoorové a survival účely. Díky nerezové oceli je vhodný i do vlhkého prostředí. Prodloužená čepel nabízí větší dosah a efektivitu při určitých úkonech oproti standardní verzi.
Parametry
| Délka nože | 273 mm |
| Délka čepele | 158 mm |
| Šířka čepele | 24 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 420 |
| Tvrdost čepele | 52-55 HRc |
| Materiál držadla - střenek | tvrzená pryž |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | kožené pouzdro |
| Hmotnost včetně obalu | 0,31 kg |
| Výrobce: | Mikov |