Dláto ploché zalomené WOOD PLUS
Zkratka produktu: 813307
Šířka dláta
Za nákup tohoto zboží získáte 30 bodů za kus do věrnostního programu.
Popis produktu
Dláto ploché zalomené WOOD PLUS
Pro začištění dlouhých ploch a míst, která jsou standardním dlátům nepřístupná
Celková délka (mm): 252
Délka čepele (mm): 118
Šířka čepele (mm): 1/4' (6mm)
Rozměr rukojeti (mm): 134 x 31
Parametry
| Kusů v balení | 1 |
| Délka čepele | 118 mm, 122 mm, 132 mm, 138 mm |
| Šířka čepele | 1' (25mm), 1/2' (13mm), 1/4' (6mm), 3/4' (19mm) |
| Kusů ve velkém balení | 10 |
| Rozměr rukojeti | 134 x 31 |
| Celková délka | 275, 281, 252, 256 |
| Šířka dláta | 1/2' (13mm), 1/4' (6mm), 1' (25mm), 3/4' (19mm) |
| Výrobce: | Narex |