Řeznický sekáček na maso CLASSIC 76-ND-18
Kód produktu: 123646
Zkratka produktu: 76-ND-18
Popis produktu
Řeznický sekáček na maso CLASSIC 76-ND-18
Sekáček na maso CLASSIC
Je určen pro porcování velkých kusů masa, pro přeseknutí nebo oddělení kostí. Je vhodný pro domácí a profesionální použití. Je vyroben z velmi kvalitní nerezové oceli 420 s tvrdostí 52-55 HRc. Tvarováno a broušeno pro maximální účinek při použití. Rukojeť je vyrobena z brazilského palisandrového dřeva, které dodává sekáčku luxusní vzhled a vysokou užitnou hodnotu. Střenky jsou spojené s hliníkovými nýty.
Klíčové vlastnosti sekáčku:
- Čepel nerezová ocel 420 - odolná a snadno se brousí
- Rukojeť dřevo - ergonomická, dobře padne do ruky a zajistí bezpečné používání
- Certifikován pro styk s potravinami dle norem EU
Parametry
| Délka nože | 330 mm |
| Délka čepele | 180 mm |
| Šířka čepele | 100 mm |
| Tloušťka čepele | 3,6 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 420 |
| Tvrdost čepele | 52-55 HRc |
| Materiál držadla - střenek | dřevo |
| Počet dílů nože | 1 |
| Hmotnost včetně obalu | 0,59 kg |
| Výrobce: | Mikov |