Nůž COMMANDOS 399-OK-1
Kód produktu: 123182
Zkratka produktu: 399-OK-1
Popis produktu
Nůž COMMANDOS 399-OK-1
Dýka
COMMANDOS byla vyvinuta pro tichou likvidaci nepřítele (např. hlídek) a boj zblízka, nikoliv pro přežití v přírodě nebo běžné řezání. Typická štíhlá oboustranně broušená čepel je vyrobena z kvalitní uhlíkové oceli typ GR 1070 (12 071) s tvrdostí 55-58 HRc a má klínový výbrus, povrchová úprava Cerakote Graphite. Držadlo dýky COMMANDOS je kovové s drážkováním zakončené záštitou, která zabraňuje sklouznutí ruky. Kožené pouzdro v ceně.
Klíčové vlastnosti nože:
- Čepel uhlíková ocel GR 1070 – povrchová úprava
- Držadlo zakončené záštitou
- Kožené pouzdro
Dnes se dýka v tomto stylu vyrábí jako sběratelský předmět i funkční replika.
Parametry
| Délka nože | 285 mm |
| Délka čepele | 165 mm |
| Šířka čepele | 25 mm |
| Tloušťka čepele | 3,6 mm |
| Materiál čepele | uhlíková ocel GR 1070 (12 071) |
| Tvrdost čepele | 55-58 HRc |
| Povrchová úprava čepele | Cerakote Graphite |
| Materiál držadla - střenek | uhlíková ocel |
| Počet dílů nože | 1 |
| Pouzdro | kožené pouzdro |
| Hmotnost včetně obalu | 0,3 kg |
| Výrobce: | Mikov |