Kapesní zavírací nůž STOVKA 2dílný - celonerezový 100-NN-2
Kód produktu: 120584
Zkratka produktu: 100-NN-2
Popis produktu
Kapesní zavírací nůž STOVKA 2dílný - celonerezový 100-NN-2
Kapesní zavírací nůž STOVKA je tradiční kapesní zavírací nůž. Jednou z mnoha výhod Stovky je velikost, vejde se do každé kapsy a je proto ideálním společníkem pro každou příležitost. Příkladem využití může být táboření, krájení potravin, využití v přírodě nebo při práci na zahradě.
Materiál čepele a střenek
Čepel kapesního nože Stovka je vyrobena z kvalitní nerezové oceli 420 s tvrdostí 52-55 HRc. Elegantní střenky jsou také z nerezové oceli, díky kterým padne nůž do každé ruky.
Klíčové vlastnosti nože
- Nerezová ocel 420 (52-55 HRc)
- Střenky nerezová ocel
- Počet funkcí: 2
Vybavení
- Čepel
- Malá čepel
K noži je možné dokoupit dárkovou kovovou krabičku PDK1 a tím z tohoto nože udělat krásný dárek pro vaše přátele a rodinu.
Parametry
| Balení | Papírová krabička s eurozávěsem |
| Délka nože | 90 mm |
| Délka čepele | 70 mm |
| Šířka čepele | 12 mm |
| Tloušťka čepele | 1,6 mm |
| Materiál čepele | nerezová ocel 420 |
| Tvrdost čepele | 52-55 HRc |
| Materiál držadla - střenek | nerezová ocel |
| Počet dílů nože | 2 |
| Pouzdro | bez pouzdra |
| Hmotnost včetně obalu | 0,06 kg |
| Výrobce: | Mikov |